Ofis Eşyası Depolama

Ofisinizde bulunan evraklar ve zaman içerisinde yeni alınan ofis eşyaları mekansal anlamda sıkışıklık ve fazlalık yaratabilir. Eşyaların birikmesi özellikle uzun süreli iş hayatı olan şirketlerin çalışma mekanlarında kaçınılmaz olarak gerçekleşirken beraberinde de fazla olan ya da yer bulunamayan bütün eşyaların nasıl değerlendireceği sorusunu getirir. Ofis depolama hizmeti ile biriken eşyalarınızı; güvenli, kaliteli ve dilediğiniz zaman kolayca ulaşabileceğiniz bir ofis depolama alanında saklayabilirsiniz.

Ofis eşyalarınız YILDIRIM Nakliyat tarafından özenle paketlenir,depo tercihiniz yapılır ve ekip arkadaşlarımız tarafından depolama yapmak üzere depolarımıza yerleştirilir.Depolarımızın çalışma prensibi sizde ve şirketimizde bulunan envanterler yardımıyla olur. Örneğin eşyalarınızın bir kısmını almak kalan kısmını depoda bırakmak istiyorsanız eşyalarınızı seçip envanterden bize sunup ekip arkadaşlarımız aracılığıyla size yardımcı oluruz.

YILDIRIM Nakliyat ailesi olarak sizlere her alanda gün geçtikçe hizmet vermeye devam ediyoruz bizleri yalnız bırakmayan tüm müşterilerimize teşekkür eder,bütün nakliyat ve depolama işlerinde yanınızda olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Open chat
Bize Ulaşın.
En iyi depolama kampanyaları için bizimle iletişime geçin.
Powered by